Teslimat ve İade

İade Şartları

Satın almak istediğiniz ürünlerin seçimini tamamladıktan sonra geleceğiniz ödeme ekranında size kredi kartı bilgileriniz sorulacak ve bu bilgiler güvenli bir şekilde bankanıza iletilerek ödeme onayı alınacaktır.


Kullandığınız karta uygulanan özel ödeme ya da taksit seçenekleri varsa siparişinizi tamamlarken ödeme sayfasında gösterilecektir.


Teslimat ve fatura adresinizi satın alma esnasında sipariş sayfasından ya da öncesinde Hesabım sayfasında bulunan adreslerim bölümünden değiştirebilirsiniz.


Siparişiniz Yurtiçi Kargo ile gönderilecektir. Kargoya verildiğinde kayıtlı e-mail adresinize bilgi geçilecektir. Sitemizden yapacağınız tüm yurtiçi alışverişleriniz için kargo ücretsizdir.


Faturanızı göstermek suretiyle tüm alışverişlerinizin değişim işlemlerini Lady Gina mağazalarından gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerinizi iade etmek istediğinizde mağazalara giderek aldığınız ürün tutarı üzerinden hediye çeki alabilir ya da ücret iadenizi alabilirsiniz.


Hasar görmemiş ürünü, Hesabım sayfasında bulunan İade Talep Edin bölümünden iade isteği oluşturup, tüm etiketleri üzerinde ve ürünün kullanılmamış halini Yurtiçi Kargo 971148735 kodunu kullanarak iade işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Yurtdışı sipariş iadelerinde kargo ücreti alıcıya aittir.

 

  Özel Koşullar

  • Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ürünü kontrol etmeli ve eğer herhangi bir problem var ise tutanak tutturarak paketi ladyginacompany.com'a geri yollamalısınız.
  • Orjinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • Müşteri, ürünü teslim aldığı andaki durumu ile geri vermekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.
  • Tek kullanımlık ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • Tüketici/alıcı, iade şartlarını okuduğunu ve anladığını kabul, beyan ve taahhüt eder.